Koolitused ettevõtetele

Pakume ettevõtetele tellimisel vaimse tervise koolitusi.

Pakume ettevõtetele nii füüsilises kui virtuaalses maailmas vaimse tervise koolitusi. Koolituse teema, pikkuse ja fookuse saab kokku leppida tellimisel.
Võimalikud teemad on näiteks: stress, läbipõlemine, enesehoid, vaimne tervis ja stigmad, vaimse tervise märkide äratundmine enda ja teiste juures, tervis ja tervislikkus, ühiskondlikud narratiivid, isiklik vs ühiskondlik vastutus jne. Kui siin loetelus huvipakkuvat teemat pole, siis kirjuta meile ja mõtleme koos midagi välja – seltsis segasem!
Koolituse tellimiseks kirjuta: info@sotsiaalmeedikud.ee.

Koolitused

“Kehakuvand ja dieedikultuur” (2.10 kell 18)

Vajuta, et lugeda koolituse kirjeldust:

Kas oled kunagi mõelnud, et peaksid ühest või teisest kohast veidi kõhnem olema? Kui mitu sõbrannat sul on, kes ei ole mitte kunagi end liiga paksuks/peenikeseks või dieeti pidanud? Milline dieet siis tegelikult töötab? Kas oled kunagi mõelnud, kui palju aega võiks päeva juurde tulla, kui sa ei tegeleks meikimise, raseerimise ja õigete riiete valimisega? Miks raseeritakse reklaamides ainult karvutuid jalgu ja miks on kortsureklaamid naistele suunatud?

Koolitusel räägime dieetide mõjust füüsilisele ja vaimsele tervisele, vaatame otsa sellele, milliseid sõnumeid keha ja tervislikkuse kohta saadab meile avalik ruum ja meedia ning milliseid keha kohta käivaid uskumusi, harjumusi ja müüte meie igapäev endas “loomulikkuse” ja “tervemõistuslikkuse” all peidab. Arutame selle üle, kuidas me sõnadega oma füüsilist reaalsust ja keha mõjutame, ning anname kaasa turvatunnet ja eneselahkust!

Koolitus algab 2. oktoobril kell 18:00
Koolituse kestus: 2 tundiSalvestatud videokoolitused

“Jess, täiskasvanud!” vanemluse videokursus

Vajuta, et lugeda kursuse kirjeldust:

Lapsevanema rolli mahub ära tohutult suur hulk tundeid ja mõtteid, milleks keegi päris lõpuni valmistuda ei oska – ja nendega toimetulek võib kohati tunduda üle jõu käiv. Infohulgas suplemine on kui kunst omaette ja imelihtne on koperdada kõiksugu praktiliste “kuidas lapsega piire seada” ja “kuidas last arendada” materjalide otsa, mis on küll vajalikud, ent kipuvad olema suunatud just lapse vajaduste eest hoolitsemiseks või tema käitumise suunamiseks, mitte lapsevanema isikliku, vaimse toimetuleku toetamiseks.

Et seda kompenseerida, paningi kokku kuueosalise vanemluskursuse, mis keskendub sulle kui lapsevanemale! Kursus koosneb kuuest 1,5 tunni pikkusest loengust
Kursuse eesmärk on toetada sinu enda vanemlikke ja inimlikke mõttemustreid ning anda võimalikult palju selliseid sõnu ja nippe, mis aitavad sul tohutust infohulgas pisut paremini orienteeruda ja lisaks lapsele ka enda vaimse tervise eest hoolitseda. Jess, täiskasvanud! Kõik loengud on ette salvestatud ning vaadatavad vabalt valitud ajal.

Loengute teemad:
Aju (teadus, aju areng, müüdid aju kohta, lapse ajuga koostöö argipäevas)
Vaimne tervis (vaimne tervis üldiselt, lapse vaimne tervis ja selle toetamine)
Kasvatuspõhimõtted (kasvatusfilosoofia, kasvatuspõhimõtete kujunemine, iseenda kasvatuspõhimõtete sõnastamine ja analüüsimine)
Süütunne (vanemate vaimne tervis, süü- ja häbitunne, ühiskondlikud ootused)
Argielu (argistsenaariumid ja nende lahendamine enda kasvatuspõhimõtetest johtuvalt: söömine, konfliktid, tugevad tunded, kohanemine, sisekõne)
Täiuslikkus (tervislikkuse ja täiuslikkuse müüt, ühiskondlikud narratiivid, isiklik ja kogukondlik vastutus)

Videokursuse hind on 140 eurot.
Videod on vaadatavad vähemalt 6 kuud pärast ostu sooritamist.


“Appi, ma ei oska last kasvatada!”
ehk koolitus kasvatuspõhimõtetest

Vajuta, et lugeda täpsemalt!
Koolitus on saadaval eelsalvestatud videona.

Kui sa tunned, et kõik lapsekasvatusnõuanded ületavad mahult lapsevanemaks, õpetajaks või lapsehoidjaks olemise argipäeva ja igal hetkel on just kui oht libastuda, võid just sellest koolitusest tuge leida! Koolituse käigus saad lahti harutada ja kokku klapitada iseenda kasvatuspõhimõtteid ning juurutada julgust nendest edaspidigi lähtumiseks.

Koolituse ülesehitus
Kasvatuse olemus ja kasvatuspõhimõtted
Suhte- ja kasvatusmustrite kujunemine
Eneseanalüüs ja eeskujuks olemine

Koolituse kestus: 2h

Koolitaja: Merilin Mandel


Appi, ma tunnen ennast halva vanemana!” 
ehk koolitus vanemlikust süütundest

Vajuta, et lugeda täpsemalt!
Koolitus on saadaval eelsalvestatud videona.

Kui sa tunned, et lapsevanemaks olemine on üks hunnik tühja tassi ja süütunnet ning et ideaalseks lapsevanemaks olemisest jääb rohkem kui näpuotsatäis puudu, võid just sellest koolitusest tuge leida! Koolituse käigus võtame tükkideks ‘halva vanema’ tunde taga olevad sotsiaalsed mehhanismid ja anname nende asemele teadusele tugineva ‘täiesti okei inimese’ tunde.

Koolituse kestus: 1h
Koolitaja: Merilin Mandel


Kinkekaart

Kinkekaardi tingimused:

Kinkekaardi eest on võimalik soetada Sotsiaalmeedikute e-poest 1 koolitus. Kinkekaart kehtib 6 kuud.
Kinkekaardi realiseerimiseks tuleb ostu sooritamisel panna sooduskoodi kohale kaardil olev kood.
Kinkekaart ei ole tagastatav.
Digitaalne kinkekaart koos sooduskoodiga saabub ostja e-postile hiljemalt järgmisel tööpäeval.
Kinkekaardi hind on 28 eurot. Ostes kodulehelt korraga kaks või enam kinkekaarti kehtib allahindlus 15%.


Abimaterjalid

Laadi alla tasuta mõtteamps:
50 varjundirohket küsimust: kasvatus ja vanemlus

Tahaksite koos partneriga enne või pärast laste saamist teineteise ajusoppidesse sukelduda, aga ei tea, millest ja kuidas alustada?
Siit mõtteampsust leiad 50 võimalikku küsimust, mille abil teineteise lapsepõlves, rollikuvandites ja kasvatuspõhimõtetes sobrada, et leida ühisosi ja eendumisi – kõik selleks, et kasvatuskonflikte ennetada!
Küsimused on jaotatud kolme kategooriasse: lapsed ja kasvatus, argiolme, vaimne tervis ja meie suhe.


Laadi alla tasuta mõtteamps:
Kuidas laste vaimset tervist pühade ajal hoida?

Oma suures jõulutuhinas kipume me vahel unustama, et kui me oskame täiskasvanutena sellele perioodile anda kultuurilist, nostalgilist tausta, mis kogu seda kaost kuidagi kompenseerib ja loogiliseks muudab, on see lapse jaoks veel endiselt lihtsalt üks ilgelt jabur aeg. Siit mõtteampsust leiad lihtsaid viise, kuidas last pisut teadlikumalt sellel jabural ajal toetada!


Laadi alla tasuta mõtteamps:
koduse koorma jagunemine


Kui koolitustel osalemiseks hetkel mahti pole, aga sooviksid hoopis omas tempos raamatut lugeda, siis “Jess, lapsed!” raamatut on võimalik osta kirjastuse WW Print lehelt.

Lahtiütleja

Kasutades sotsiaalmeedikud.ee Veebilehte kinnitate, et olete allpool kirjeldatud tingimustest aru saanud ja aktsepteerite neid täielikult. Veebileht sotsiaalmeedikud.ee kannab endas informatiivset sisu. Veebileht ei võta vastutust informatsiooni aegumise, lõpliku täpsuse või selle kasutamisega kaasnevate tagajärgede eest. Veebileht ei tegele psühholoogilise ega meditsiinilise sisuga nõu andmisega. Tarbija vastutab ise otsuste eest, mis ta lehel leitud informatsiooni baasil teeb.

Müügiinfo

Privaatsustingimused ja autoriõigus