Sotsiaalmeedikud pakub koolitusi nii kasvatuspsühholoogia, vaimse tervise kui ka võrdsuse ja mitmekesisuse teemadel. Koolituste keskmes on teaduspõhisus ning erinevuste austamine.
Ettevõte ühendab kahte eluaegset sõpra, kes usuvad, et igaühel on võimalik veidikene maailma päästa. Meie alustasime omalt poolt selle asjaga oma @jesslapsed ja @taskufeminist Instagramikontode kaudu ning oleme nüüd jõudnud koolitusteni väljaspool sotsiaalmeediat.

Merilin Mandel, koolitaja

Merilin Mandel (MSc) on kasvatuspsühholoog, vanemahariduse ja vaimse tervise edendaja, Instagrami konto @jesslapsed vedaja ning “Jess, lapsed!” raamatu autor. Selja taga on aastad fotograafina, tõlkijana, lapsehoidjana, lasteaiaõpetajana, jalge all aga koolitajana ja vanemlusnõustajana. Merilin tegeleb süvitsi ka interdistiplinaarse feminismiga ning uurib tervise ja tervislikkusega seotud müüte ja stigmasid meditsiinilisest ja psühholoogilisest vaatevinklist, tuginedes kõige kaasaegsematele uuringutele ja kirjandusele. Merilin on Peaasi.ee sertifitseeritud vaimse tervise esmaabi koolitaja ning Eesti Seksuaaltervise Liit tunnustas teda 2020. aasta seksuaaltervise edendaja tiitliga.
Sotsiaalmeedikutes on Merilini põhiliseks ülesandeks koolituste läbiviimine.

Greta Roosaar, korraldaja ja projektijuht

Greta Roosaar on töötanud nii ajakirjaniku, projektijuhi, produtsendi, sündmustekorraldaja kui haridusvaldkonna kommunikatsioonijuhina. Vabal ajal (mida paraku väga palju ei kipu olema) kirjutab Greta Instagrami kontot @taskufeminist.

Sotsiaalmeedikutes on Greta ülesanne koolituste ja kõige muu korraldus, kommunikatsioon ning klientidega suhtlemine. Lisaks viib Greta läbi võrdsuse ja mitmekesisuse teemalisi koolitusi.